Pac - Craft

Forum dyskusyjne servera Pac - Craft

Zaloguj | Zarejestruj

Odpowiedz
 [ Posty: 1 ] 

N lis 10, 2013 15:22

Zgłoś post

– Z fitnessem byłam związana przez dwanaście lat, w każdej amatorskiej federacji zdobyłam mistrzostwo świata. Brakowało mi motywacji. Szukałam nowego wyzwania, nowej adrenaliny, bo w moje życie, jeśli chodzi o sport, wkradła się pustka. Dlatego, za namową męża, zdecydowałam się na MMA – powiedziała kilka dni przed walką w rozmowie z portalem echodnia.eu Porczyk.

Dla Polki była to pierwsza walka w zawodowym ringu. Porczyk, od początku miała przewagę. Bardzo szybko sprowadziła rywalkę do parteru i później mocno biła swoją przeciwniczkę. Sędzia już w pierwszej rundzie musiał przerwać pojedynek i ogłosić zwycięstwo Polki.

We wrześniu była mistrzyni świata fitness po raz drugi wyjdzie na ring MMA. Porczyk będzie walczyła na kolejnej gali w Niemczech. W kuluarach mówi się, że jeżeli tę walkę wygra, to w 2014 roku może zmierzyć się na gali KSW z Iwoną Guzowską (39 l.), wielokrotną mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu i boksie.

Zakladanie stron www



Ostatnio przesunięty w górę N lis 10, 2013 15:22 przez: Anonymous.


Góra Góra

#

N lis 10, 2013 15:22

 





Góra Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz
 [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników


Szukaj:
Skocz do:  
cron